Wywóz Gruzu Żory

+ wywrotka i inne usługi ogólnoporządkowe

Potrzebujesz usługi? Zostaw kontakt

  Nie masz czasu? Zadzwoń 600 705 474

  Szybko

  Stacjonarnie i mobilnie

  Jeśli jestes z Żor lub okolic, zadzwoń lub zostaw nam kontakt.

  Żory i okolice

  Kompleksowo

  Stacjonarnie i mobilnie

  Rozwiążemy Twój problem praktycznie bez Twojego udziału. Przekonaj się

  Żory i okolice

  Bezpiecznie

  Stacjonarnie i mobilnie

  Dbamy o Twoje i swoje bezpieczeństwo. Pracujemy zgodnie z zasadami BHP.

  Żory i okolice

  Gruz utylizacja. Nie można go wyrzucać do śmieci.

  Gruz jak wiemy nie może być wyrzucany do śmieci wraz z innymi odpadami, za takie działania grożą wysokie kary. 

  Gruz na działce potrafi zalegać latami, a szczególnie gdy zawczasu nie zajęliśmy się tym problemem np. wynajmując kontener na gruz. W dzisiejszych czasach są dziesiątki  firm, które wynajmują kontenery na gruz, do których możesz go składować. Wynajem takiego kontenera wymaga jednak planowania, a często w ferworze działań porządkowych nie pomyślimy o tym zawczasu i zaczynamy odkładać gruz gdzieś na boku. Odkładamy sprawę usunięcia go na później i później. Po pewnym czasie zarasta on chwastami i trawą przyczyniając się do tego, że teren wygląda na zaniedbany.

  Wywóz gruzu z firmą Wacat – kompleksowa usługa w Żorach

  Gdy nadejdzie dzień, w którym zdecydujemy się usunąć zalegający gruz z naszego terenu i wyrównać teren, tak aby wrażenia wizualne były dobre, nadchodzi czas na poszukiwanie firmy, która dla nas taką usługę wykona. Czym kierować się przy wyborze takiej firmy? Na pewno cena gra tutaj dużą rolę przy wyborze, ale czy na pewno powinien to być czynnik decydujący. Wg. nas firma, która wywiezie zalegający gruz powinna również oferować (w przystępnych cenach):

  • elastyczność – dobre firmy powinny zajmować się tematem wywozu nieczystości z naszego terenu w dogodnych dla nas godzinach, tak aby przebieg procesu załadunku i wywozu mógł być przez nas kontrolowany.
  • załadunek gruzu – najlepiej przy pomocy koparki, a w miejscach niedostępnych dla zwykłej koparki, za pomocą minikoparki
  • wyrównanie terenu – za pomocą koparki lub minikoparki
  • wywiezienie gruzu w miejsce gdzie będzie on poddany recyklingowi – firma powinna mieć pozwolenie na wywiezienie i utylizację odpadów. 
  • niezbędne dokumenty przy odbiorze odpadów
  • rekultywację terenu – czyli przywrócenie poprzednich funkcji terenu, na którym zalega gruz. Teren powinien być wyrównany i zagospodarowany wg. naszego pomysłu, np. powinny być nasadzone drzewa, lub założony trawnik. W przypadku trawnika, to najlepiej jak zostanie założony z rolek trawy, lub zasiany z zastosowaniem agrowłókniny, aby uzyskać jak najlepsze efekty wizualne i jakościowe. Przed położeniem, czy zasianiem trawnika powinniśmy mieć możliwość skorzystania z usługi odpowiedniego przygotowania gleby pod trawnik np. przesiewania i spulchniania jej. 

  Potrzebujesz wywrotki lub chcesz wywieźć gruz? Zadzwoń 600 705 474